Get Adobe Flash player
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2023-05-26
WIBID 3M 6,70 +0,00%
WIBOR 3M 6,90 +0,00%
WIBOR 1M 6,82 -0,44%
EURIBOR 3M 3,46 +1,23%
EURIBOR 1M 3,20 +1,91%
Wspierane przez Money.pl

Gieda
Money.pl - Kliknij po wicej
GPW (2023-05-29 18:58)
WIG Informujemy, i w zwizku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostpne s bezporednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Regulamin dodawania opinii


1. Opinią Użytkownika jest jakikolwiek fragment informacji umieszczony przez Użytkownika na portalu www.adamdawidowicz.pl. Użytkownikiem wystawiającym komentarz może być jedynie osoba, która skorzystała z naszych usług, po podaniu danych opisanych w punkcie 2 regulaminu. Ma to zapobiec licznym próbom wystawiania anonimowych, a co za tym idzie oczywiście negatywnych komentarzy przez naszą konkurencję. Komentarze użytkowników anonimowych lub tych, którzy nie byli naszymi klientami będą przez system automatycznie kasowane.

2. : Publikowane wypowiedzi są subiektywnymi opiniami Użytkowników, Doradztwo Finansowe i Prawne Adam Dawidowicz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść. W celu opublikowania opinii Użytkownik jest zobowiązany podać prawidłowe dane, tj. adres e-mail ( nie będzie on widoczny dla użytkowników serwisu), nazwa Użytkownika (imię, nazwa firmy), nazwisko użytkownika (nie będzie widoczne na stronie). Powyższe dane zostaną wykorzystane w celu weryfikacji prawdziwości wypowiedzi. Wypowiedź pojawi się na stronie serwisu dopiero w momencie pozytywnej weryfikacji przez system danych klienta z danymi znajdującymi się w bazie klientów firmy.

3. Użytkownik oświadcza, że jego wypowiedź nie narusza obowiązujących przepisów prawa, ani praw osób trzecich. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za wypowiedzi umieszczone przez niego na portalu www.adamdawidowicz.pl.

4. Doradztwo Finansowe i Prawne Adam Dawidowicz nie redaguje wypowiedzi zamieszczanych przez Użytkowników, ale zastrzega sobie prawo do ich usunięcia bądź edycji, w szczególności gdy:

 • naruszają obowiązujące przepisy prawa, dobre obyczaje, są w formie obraźliwej lub wulgarnej,
 • Użytkownik zamieszcza reklamy bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym,
 • zawierają odnośniki do innych stron internetowych, podmiotów innych niż www.adamdawidowicz.pl
 • zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe,
 • naruszają prawa patentowe, autorskie, tajemnice handlowe oraz inne prawa własności intelektualnej,
 • nie dotyczą opiniowanej usługi,
 • nie maja wartości merytorycznej,
 • są skopiowane od innych Użytkowników lub/i wszelkich innych źródeł, a także jeśli są kopiami opinii napisanej przez tego samego Użytkownika,
 • są wyłącznie opisem portalu,
 • nie zawierają polskich znaków,
 • napisane są niezgodnie z zasadami polskiej pisowni i gramatyki,
 • w całości pisane są wersalikami (dużymi literami),
 • 5. Treści wypowiedzi Użytkowników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom ścigania lub wymiaru sprawiedliwości.

  6. Użytkownik wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie oraz rozpowszechnianie i publikowanie, kopiowanie i modyfikowanie oraz dystrybucję przez Doradztwo Finansowe i Prawne Adam Dawidowicz wszelkich informacji zamieszczonych przez niego w Serwisie, a w szczególności opinii i wypowiedzi. Doradztwo Finansowe i Prawne Adam Dawidowicz zastrzega sobie prawo do kontaktu użytkownikiem zamieszczającym opinie pod pozostawionym adresem e-mail.

  7. Poprzez zamieszczenie opinii lub wypowiedzi użytkownik akceptuje niniejszy regulamin.

  8. Doradztwo Finansowe i Prawne Adam Dawidowicz zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Zmieniony Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej portalu